Strony internetowe

treści kluczem do sukcesu

Dbamy o to, aby treści były przedstawione w łatwy do przyswojenia sposób, budowały zaufanie i wskazywały na korzyści dla potencjalnego klienta.

Ważne jest tworzenie treści, które użytkownicy uznają za wartościowe, ale równie ważne jest, aby był one łatwe do znalezienia.

Kiedy znalezienie informacji staje się zbyt skomplikowane istnieje ryzyko, że ludzie opuszczą twoją stronę. A wtedy trudniej jest ich nakłonić do powrotu.

Odpowiednio zaplanujemy rozłożenie informacji na Twojej witrynie, aby korzystanie z niej było procesem przyjemnym i szybkim.

unikalny wygląd

styl dopasowany do marki

Strona w stylistyce pasującej do reprezentowanej branży.
Kolorystyka spójna z identyfikacją wizualną firmy.

Czytelny i intuicyjny design

Twoja strona musi być dostosowana do potrzeb użytkownika. Prosty i intuicyjny interfejs pomoże użytkownikowi znaleźć to czego szuka.

nowoczesne rozwiązania

Sprawdzone i nowoczesne rozwiązania zapewniające komfort użytkowania oraz podnoszące doznania wizualne.

dbamy o każdy szczegół

responsywność

Ponad 50% użytkowników przegląda internet z poziomu smartfona. Jeżeli twoja strona nie jest przystosowana do obsługi takich urządzeń, zapewne nie skorzystają oni z twoich usług.
Zadbamy o to, aby strona wyświetlała się prawidłowo na telefonach, tabletach i ekranach komputerów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczny, sprawdzony serwer; certfikat SSL szyfrujący dane użytkowników oraz odpowiednie praktyki administratora strony pozwolą Ci spać spokojnie. Zapewnią ochrone przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem czy spam botami, próbującymi zainfekować Twoją stronę, narażając Cię na straty finansowe i wizerunkowe.

Szybkość działania

Odpowiednia optymalizacja szybkości wczytywania się strony to kolejny bardzo ważny aspekt. Sprawi że Twoi klienci unikną frustracji wywołanej długim ładowaniem się strony i chętnie będą do niej wracać.
Szybka strona to także pozytywny wpływ na pozycje w wynikach Google.

ile to kosztuje?

Każdy projekt jest inny, więc ciężko powiedzieć ile kosztuje stworzenie strony odpowiedniej dla Twojego biznesu bez dokładnej analizy potrzeb.

Poniżej przedstawiamy orientacyjne stawki, abyś mógł, mniej więcej wiedzieć czego się spodziewać.

biznes start

1600zł

netto

W pakiecie:

biznes plus

3200zł

netto

W pakiecie:

Teksty nie są wliczone w cene, możemy przygotować je odpłatnie.
Koszt tekstów to 10-15% ceny wyjściowej.

Jak wygląda współpraca?

1

brief - zbieranie danych

Kluczowy etap. Zależy nam, aby stworzyć w pełni skuteczną stronę internetową, która spełni Twoje oczekiwania. Pomyśl o briefie jako o biznesplanie dla swojej strony internetowej.

Wypełnij darmowy formularz, który pomoże Ci w zebraniu myśli i wskaże na co należy zwrócić uwagę przed rozpoczęciem współpracy. Im więcej dostarczysz informacji, tym lepiej dobraną ofertę będziemy mogli dla Ciebie przygotować.

2

planowanie

Zaprojektujemy architekture informacji zgodnie z potrzebami projektu. Ustalimy jakie informacje oraz w jakiej kolejności mają być rozmieszczone na każdej z podstron. Stworzymy mape serwisu, aby określić połączenia po między stronami i dzięki temu ustalimy optymalny sposób nawigacji między nimi.

3

projektowanie

Projektowanie zaczynamy od stworzenia uproszczonego układu strony pozbawionego kolorów i grafik, abyśmy mogli skupić się jedynie na układzie.
Po zaakceptowaniu układu przechodzimy do wybrania palety barw, kroju czcionek, zdjęć itp. Wszystko po to, aby nadać stronie styl oddający charakter marki.

4

wdrażanie

Gotowy projekt graficzny przekuwamy w szybką i responsywną stronę internetową.
Dobieramy odpowiedni wydajnościowo serwer, podpinamy domenę oraz instalujemy certyfikat bezpieczeństwa SSL.

5

testowanie

Sprawdzamy czy wszystko działa poprawnie zanim dopuścimy użytkowników do strony.

opinie klientów

Magda Banach

Projektantka Wnętrz

Potrzebowałam strony internetowej, na której klienci mogliby zapoznać się z moją ofertą, portfolio i nawiązać kontakt. Bardzo dużą uwagę zwracam na wygląd i funkcjonalność, z racji wykonywanej profesji. Obawiałam się, że nie znajdę firmy, która sprosta moim oczekiwaniom.  Miałam ogromne szczęście, że trafiłam na Creo. Wysłuchali jakie mam oczekiwania oraz uświadomili mi kilka kwestii, o których wcześniej bym nie pomyślała. Cała współpraca przebiegała profesjonalnie i oparta była na bardzo dobrej komunikacji. Zespół Creo wykazał się dużą kreatywnością i praktycznym podejściem do sprawy. Jestem bardzo zadowolona z finalnej wersji mojej strony. Uważam, że to była naprawdę świetna decyzja, aby nawiązać współpracę firmą Creo. Szczerze polecam!

Karolina Bielińska & Sabina Imińska

Fizjoterapeutki

Z pełną odpowiedzialnością polecamy korzystanie z usług firmy Creo. Od 3 lat prowadzimy gabinet fizjoterapii. Wraz z dynamicznie rozwijającym się rynkiem usług fizjoterapeutycznych, strona internetowa naszego gabinetu, przestała być atrakcyjna dla potęcjalnych pacjentów i straciła swoją funkcjonalność.
Firma Creo przeprowadziła dokładną analizę potencjału strony. Zaproponowane rozwiązania doskonale trafiły w wizję nowej strony www. Pacjent znajdzie na niej wszystkie potrzebne informacje […] Jesteśmy bardzo zadowolone z tego jak wygląda strona gabinetu FizjoTime, chociażby dlatego, że często słyszymy od pacjętów pochwały na jej temat. Zespół Creo jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. To bardzo kreatywni i zdolni ludzie, dlatego jeszcze nie raz skorzystamy z Ich usług.

jesteś gotów na zmiany?

Napisz do nas i zmień obliczę swojej firmy. Oddaj się w ręce ekspertów i przenieś swój biznes na wyższy poziom.